Ochrona danych osobowych

MAGNAT – Farba Tablicowa oraz Farba Magnetyczna

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowe produkty w portfolio marki MAGNAT, farby odpowiadające na nowe trendy w dekorowaniu wnętrz.
Według niezależnych badań ostatnie lata przyniosły w Polsce dynamiczny wzrost trendu „Zrób to Sam”(„Do It Yourself”), jest to idea związana z samodzielnym wykonywaniem różnych prac w domu i wokół niego. W odpowiedzi na trend „Zrób to sam” marka MAGNAT przygotowała nowe produkty odpowiadające na potrzeby klientów:
– MAGNAT FARBA TABLICOWA, to ceramiczna farba pozwalająca uzyskać efekt powierzchni podobnej do tablicy szkolnej na ścianie czy elementach drewnianych.
Twoje dziecko będzie mogło rozwijać swoją kreatywność. Powierzchnia pomalowana FARBĄ TABLICOWĄ może pełnić funkcję notatnika w domu czy biurze.
– MAGNAT MAGNETYCZNA FARBA TABLICOWA, to wodorozcieńczalna, matowa farba, pozwalająca przygotować powierzchnię przyciągającą magnesy oraz pisać po niej kredą. Z pomocą MAGNETYCZNEJ FARBY TABLICOWEJ w łatwy sposób można dekorować ściany i meble, np. zdjęciami, unikając stosowania pinezek, kleju czy taśmy klejącej. Farba doskonale sprawdza się wbiurach i salach konferencyjnych, gdzie pomalowane nią powierzchnie są idealnym miejscem dla rysunków, notatek czy wykresów.

Powrót do listy